Odświeżyliśmy naszą stronę internetową!
Kursyfinansowe logo

Posterus Wrocław
kursy księgowości, rachunkowości i kadrowo-płacowe

Firma „Posterus” Bożena Krasnodębska została wpisana do rejestru ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 210004, głównym rodzajem prowadzonej działalności są pozaszkolne formy edukacji. Przeprowadziliśmy setki kursów i szkoleń zawodowych z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób które nie mają wiedzy ani praktyki w dziedzinie księgowości oraz kadr i płac, a chciałyby pracować w zawodzie kadrowca lub księgowego jak również do osób pragnących podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje.

Zajęcia prowadzimy w trybie popołudniowym oraz weekendowym, co powoduje, że uczestnikami naszych szkoleń są osoby nie tylko z Wrocławia i okolic, ale również z terenu całego Dolnego Śląska.

Ze względu na wartość merytoryczną, dużą ilość praktyki oraz atrakcyjne ceny organizowane przez nas szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Na bieżąco prowadzimy monitoring prowadzonych zajęć , po zakończeniu kusu uczestnicy wyrażają w przeprowadzanych przez nas ankietach opinie o odbytym kusie.

Dysponujemy salą szkoleniową, wyposażoną w sprzęt dydaktyczny (komputery, rzutniki), każdy uczestnik kursu pracuje przy indywidualnym stanowisku komputerowym w czasie trwania kursu całego kursu na programach księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Kursy organizowane są w oparciu o stale aktualizowane, modułowe programy szkolenia, dostosowane do zmieniających się przepisów prawnych oraz wymagań pracodawców.

Starannie dobieramy współpracowników. Zatrudniamy wysoko wykwalifikową kadrę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym posiadającą umiejętność łatwego i skutecznego przekazywania wiedzy innym osobom.

Grupy szkoleniowe liczą maksymalnie do 12 osób, co pozwala na indywidualną pracę z każdą osobą. Zajęcia praktyczne są prowadzone z wykorzystaniem autentycznych druków i formularzy stosowanych w księgowości oraz kadrach i płacach, a także gwarantują opanowanie umiejętności praktycznych.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.02/00126/2013

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się na ul. Powstańców Śląskich 5, Wrocław.

Tysiące zadowolonych absolwentów potwiedzają jakość naszych szkoleń

Działalności
10 lat
Absolwentów
1000
Przeprowadzonych kursów
140

Poznaj nasz zespół

Nasi wykładowcy to doskonali nauczyciele. Posiadają wykształcenie ekonomiczne, lata doświadczeń w zawodzie oraz umiejętność przekazania wiedzy w przystępny sposób, dodatkowo przytaczając przykłady z własnego życia zawodowego.

 • Bożena Krasnodębska

  księgowość

 • Anita Bąk

  kadry i płace

 • Ewa Teklińska

  kadry i płace

 • Łukasz Matusiak

  kadry i płace

 • Maria Łukawska

  księgowość

Kursyfinansowe logo

Kursy

© 2020 Posterus, wszystkie prawa zastrzeżone.

Posterus: ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław
NIP 8941732722, Regon 021317284
Konto bankowe: ING Bank 96 1050 1575 1000 0091 4035 2346
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.02/00126/2013

Na naszej stronie stosujemy Cookies w celach analitycznych. Możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki - więcej.