Posterus Wrocław – kursy księgowości, rachunkowości i kadrowo-płacowe

Firma „Posterus” Bożena Krasnodębska została wpisana do rejestru ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 210004, głównym rodzajem prowadzonej działalności są pozaszkolne formy edukacji. Przeprowadziliśmy setki kursów i szkoleń zawodowych z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób które nie mają wiedzy ani praktyki w dziedzinie księgowości oraz kadr i płac, a chciałyby pracować w zawodzie kadrowca lub księgowego jak również do osób pragnących podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje.

Zajęcia prowadzimy w trybie popołudniowym oraz weekendowym, co powoduje, że uczestnikami naszych szkoleń są osoby nie tylko z Wrocławia i okolic, ale również z terenu całego Dolnego Śląska.

Ze względu na wartość merytoryczną, dużą ilość praktyki oraz atrakcyjne ceny organizowane przez nas szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Na bieżąco prowadzimy monitoring prowadzonych zajęć , po zakończeniu kusu uczestnicy wyrażają w przeprowadzanych przez nas ankietach opinie o odbytym kusie.

Dysponujemy salą szkoleniową, wyposażoną w sprzęt dydaktyczny (komputery, rzutniki), każdy uczestnik kursu pracuje przy indywidualnym stanowisku komputerowym w czasie trwania kursu całego kursu na programach księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Kursy organizowane są w oparciu o stale aktualizowane, modułowe programy szkolenia, dostosowane do zmieniających się przepisów prawnych oraz wymagań pracodawców.

Starannie dobieramy współpracowników. Zatrudniamy wysoko wykwalifikową kadrę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym posiadającą umiejętność łatwego i skutecznego przekazywania wiedzy innym osobom.

Grupy szkoleniowe liczą maksymalnie do 12 osób, co pozwala na indywidualną pracę z każdą osobą. Zajęcia praktyczne są prowadzone z wykorzystaniem autentycznych druków i formularzy stosowanych w księgowości oraz kadrach i płacach, a także gwarantują opanowanie umiejętności praktycznych.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.02/00126/2013

Kursy Posterus w Katowicach

W październiku 2014 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o nową lokalizację – Katowice. Kursy prowadzą nasi doświadczeni wykładowcy. Podobnie jak we Wrocławiu, kursy obejmują zagadnienia księgowości od podstaw, dla zaawansowanych oraz kadry i płace. Posterus Katowice  oferuje zajęcia weekendowe, jak i odbywające się w ciągu tygodnia.

c